Jesteśmy blisko organizacji społecznych – SuperInicjatywy 2018

SuperDrob już po raz trzeci organizuje coroczne spotkanie ponad piętnastu partnerskich organizacji społecznych. W ten sposób obie grupy – przedsiębiorcy i liderzy społeczni – lepiej rozpoznają swoje potrzeby, budują relacje i tworzą projekty dla dobra wspólnego.

W spotkaniu 10 kwietnia br. uczestniczył p. Piotr Grzonkowski członek zarządu ds. ekonomiczno-finansowych, organizatorzy wydarzenia –  pracownicy działu Public Relations, przedstawiciele Fundacji SuperDrob „Uskrzydlamy” oraz pracownicy i wolontariusze z firmy SuperDrob.

– Dzięki takim inicjatywom integruje się środowisko lokalnych organizacji społecznych, które nawiązują współpracę i pomoc dociera tam, gdzie powinna – podkreśla Randa Ombach z SuperDrob. – SuperInicjatywy to świetna okazja do budowania relacji i wzmacniania potencjału stowarzyszeń, fundacji i innych podmiotów, które współpracują z naszą firmą.

Podczas spotkania gościnnie głos zabrał również burmistrz Karczewa – Władysław Łokietek.

Cześć szkoleniową dotyczącą budowania marki NGO poprowadził Łukasz Zając, ekspert PR. Fundacja SuperDrob „Uskrzydlamy” zaprezentowała natomiast projekt półkolonii letnich „Wakacje z Pitagorasem”, jako przykład udanej współpracy pomiędzy firmą i dwoma organizacjami społecznymi.

W SuperInicjatywach uczestniczyli przedstawiciele m.in.: Uczniowskiego Klubu Sportowego „Żagle” z Międzylesia, MOSiR Karczew, Mazura Karczew, Ośrodka TPD Helenów z Międzylesia, Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Ulicy im. Kazimierza Lisieckiego Domu Pomocy Społecznej „Anielin” z Otwocka, Fundacji Pro Homini z Otwocka, Fundacji Rodzin Adopcyjnych IOP w Otwocku, Stowarzyszenia „W stronę słońca” z Karczewa, Stowarzyszenie „Sternik” z Józefowa.

Czytaj całość oraz zobacz galerię zdjęć w Linii Otwockiej

https://linia.com.pl/2018/04/18/pokaz-ze-jestes-dobry/

Czytaj także:

Raport Społeczny Grupy Kapitałowej SuperDrob

Promocja bezpieczeństwa dla pieszych

Prezes SuperDrobu w Akademii Lidera

Dział Komunikacji/PR SuperDrob, tel. 48 22 77 90 790

Internet:
tt@GrupaSuperDrob

inLinkedIn