Kariera

Poznaj nas

Nie ma znaczenia, czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją ścieżkę zawodową. Zapewniamy wiele możliwości rozwoju, dzięki którym Twoja kariera nabierze nowego wymiaru.

Dlaczego warto z nami pracować?

Oferujemy pracę w innowacyjnej i wyróżniającej się na rynku multifoodowej grupie, która nastawiona jest na rozwój i osiąganie coraz to nowych celów – nowych rynków zbytu, nowych produktów dla klientów z całego świata.

Wierzymy, że każdy pracownik poprzez sumienną pracę przyczynia się do sukcesu firmy. Dzięki wysokiej jakości pracy możemy oferować naszym klientom najwyższej jakości produkty. Daje nam to pozycję silnego gracza na rynku polskim i pozwala zdobywać rynki zagraniczne. Dlatego praca każdego pracownika jest dla nas równie ważna i wartościowa.

Słuchamy naszych pracowników, dzięki czemu stale udoskonalamy kanały komunikacji, warunki pracy i wprowadzamy rozwiązania realnie odpowiadające na ich potrzeby.

Jak wygląda rekrutacja?

Prześlij do nas swoją aplikację

Jeśli zainteresuje Cię nasza oferta pracy – prześlij nam swoje CV oraz odpowiedz na pytania zawarte w formularzu rekrutacyjnym.

Analiza Twojej aplikacji

Nasz Zespół Rekrutacji i Rozwoju analizuje wszystkie przesłane CV i wybiera do dalszego etapu kandydatów, którzy spełniają niezbędne wymagania.

Skontaktujemy się z Tobą

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie i zapraszamy na rozmowę (czasami może się ona odbyć w formie zdalnej). Przy wybranych procesach rekrutacyjnych możemy poprosić Cię o rozwiązanie testu (np. ze znajomości programu, którego wymagamy przy pracy na danym stanowisku). Podczas naszego spotkania na pewno zapytamy Cię, dlaczego chcesz pracować w naszej firmie i co o niej wiesz.

Rozmowa rekrutacyjna

W kolejnym etapie zaprosimy Cię na spotkanie, w którym udział weźmie pracownik zespołu Rekrutacji i Rozwoju oraz bezpośredni przełożony. Porozmawiamy nie tylko o Twoim doświadczeniu, ale również o Twoich planach i oczekiwaniach. My natomiast opowiemy Ci więcej szczegółów na temat stanowiska, na które aplikowałeś oraz o pracy w naszej firmie.

Informacja zwrotna

Po spotkaniu ocenimy Twoją kandydaturę. Niezależnie od tego, jaka będzie nasza decyzja- dostaniesz informację zwrotną. Jeśli wybierzemy właśnie Ciebie, otrzymasz ofertę pracy.

Aktualnie poszukujemy

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy
na portalu pracuj.pl oraz olx.pl

Benefity

Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

Elastyczne, atrakcyjne wynagrodzenie

System premiowy – uzależniony od tego na jakim stanowisku pracujesz

Elastyczne godziny pracy – work life balance

Dofinansowanie karty sportowej

Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie oraz opieki medycznej

Dostęp do świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Konkursy wewnątrz firmowe

Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Program rekomendacji pracowniczych – dodatkowy bonus finansowy za polecenie osób do pracy

Uczniowie, studenci i absolwenci

Jesteś uczniem kończącym szkołę, studentem lub absolwentem uczelni wyższej? Zapraszamy Cię na Praktyki!

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami, które stawiają pierwsze kroki na rynku pracy. Praktyki to doskonały czas, w trakcie którego masz możliwość poznania specyfiki oraz standardów naszej organizacji. A przede wszystkim masz możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i skonfrontowania swojej wiedzy w praktyce.

Cenimy sobie przede wszystkim entuzjazm, inicjatywę oraz nowe pomysły, które młodzi ludzie wnoszą do naszej organizacji.

Każdemu praktykantowi zapewniamy wsparcie doświadczonego opiekuna oraz możliwość realizowania samodzielnych zadań.

Praktyki w SuperDrob organizowane są w różnych obszarach biznesowych i różnych lokalizacjach, w zależności od potrzeb w trakcie całego roku. Po praktykach istnieje możliwość przedłużenia współpracy z naszą firmą.

Dowiedz się więcej: rekrutacja@superdrob.pl