O firmie SuperDrob S.A.

Kilka słów...
o SuperDrob

To co najlepsze z drobiu!
Jesteśmy firmą rodzinną, która od ponad 25 lat dostarcza na Wasze stoły produkty drobiowe najwyższej jakości. Ich smak doceniono również w krajach Unii Europejskiej, dokąd eksportujemy niemal połowę naszych produktów.

Od jajka do gotowego produktu
Naszym priorytetem jest najwyższa jakość i bezpieczeństwo produkcji. Trzymamy pieczę nad całością procesu – począwszy od wylęgarni kurcząt poprzez ich hodowlę oraz zakłady produkcyjne. Całość łańcucha produkcyjnego jest w naszych, rodzinnych rękach i dlatego możemy zagwarantować klientom najwyższą jakość i bezpieczeństwo, bo mamy kontrolę nad procesem produkcji od jajka do gotowego produktu.

Kuchnia super pomysłów
Specjalnie dla Was odkrywamy nowe horyzonty smaku. Chcemy być na Waszych stołach zawsze wtedy, gdy sięgacie po to, co najlepsze z drobiu i gdy macie ochotę na szybkie, dobre i zaskakujące danie z najlepszej jakości polskiego kurczaka.
Odkrywajcie razem z nami kuchnię super pomysłów!

Smak

doceniony w Anglii, Irlandii i innych krajach Europy

6

nowoczesnych zakładów

Najwyższa

jakość

ponad

25 lat

na rynku

Polacy

kochają ten smak

3000

pracowników

Grupa kapitałowa
SuperDrob

SuperDrob S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej SuperDrob, w skład której wchodzą także:

Wysokie standardy jakości

 • W trosce o bezpieczeństwo żywności oraz o najwyższą jakość procesu produkcji kierujemy się wymogami HACCP, czyli systemu, który pozwala przewidzieć i eliminować zagrożenia podczas produkcji żywności.

 • 100% bezpieczeństwa naszych produktów potwierdza międzynarodowy certyfikat BRC Global Standard-Food

 • Aby w pełni kontrolować proces produkcji od jajka do gotowego produktu stworzyliśmy autorski program monitoringu hodowli i żywienia drobiu - Farm Assurance SchemeSuperPartner INTEGRA®

 • Należymy do programu audytowego - Genesis Standards. To gwarancja jakości i bezpieczeństwa hodowli i przetwórstwa drobiu.

Historia
SuperDrob

 • 1993

  IMG_0515Nasza historia zaczęła się 25 lat temu kiedy mieszkający w Szwajcarii Henryk Lipka szukał sposobu na wsparcie przemian gospodarczych w rodzinnej Polsce. Pamiętał z dzieciństwa smak pieczonego, soczystego kurczaka, którego przygotowywała mu babcia. Sekretem tego smaku było najlepszej jakości polskie mięso oraz pieczołowicie dobrana przez babcię mieszanka przypraw pilnie przez nią strzeżona. Być może to właśnie stało się dla Henryka Lipki inspiracją do wykupienia Warszawskich Zakładów Drobiarskich i stworzenia marki SuperDrob, której nazwa od początku wskazywała kierunek rozwoju i nasze ambicje – od zawsze chcieliśmy być najlepsi. Po prostu super! Warto dodać, że babcia zdradziła Prezesowi Henrykowi sekret mieszanki przypraw a on do dziś osobiście dogląda tworzenia receptur nowych produktów.

 • 2000

  Dzięki ciężkiej pracy i rzetelności już po 7 latach działalności udało nam się zbudować zaufanie klientów i kontrahentów, co pozwoliło nam rozwinąć skrzydła i zakupić zakład produkcyjny w Łodzi.

 • 2011

  Lubimy wyzwania i ambitne cele, dlatego podjęliśmy starania o wejście na rynek chiński, który jest ogromny i bardzo wymagający. Mimo to sprostaliśmy wysokim standardom produkcji i normom jakościowym i jako jedna z niewielu polskich firm, SuperDrob otrzymał akredytację władz chińskich na eksport naszych produktów na tamtejszy rynek. To był nasz kolejny, super sukces.

 • 2012

  Ostatnie lata naszej działalności to jeszcze bardziej dynamiczny rozwój, który jest efektem wieloletniej pracy i konsekwentnego dążenia do celu. Nie spoczywamy jednak na laurach. Obraliśmy nowe kierunki działania i kolejne ambitne cele, co zaowocowało utworzeniem Grupy Kapitałowej, która umocniła naszą pozycję na rynku.

 • 2013

  Nasz apetyt na sukces stale rośnie. Nowe cele wymagają także nowych inwestycji, dlatego otworzyliśmy zakład do produkcji Convenience Food w Łodzi, co pozwoliło nam zwiększyć produkcję, a przez to podwoić zatrudnienie.

 • 2014

  Chcemy być bliżej Was, dlatego rozpoczęliśmy budowę sieci sklepów firmowych, aby produkty SuperDrob stały się jeszcze bardziej dostępne.

 • 2015

  Do Grupy Kapitałowej dołączają kolejne spółki. Zmieniamy się dla Was – nie tylko budujemy nowe zakłady, aby podwoić możliwości produkcyjne, ale przede wszystkim wprowadzamy szeroką gamę innowacyjnych, pysznych i zdrowych dań gotowych z kurczaka, jakich do tej pory nie znaliście. Symbolem tych zmian jest nasze nowe logo – Super Kurka, która patrzy w prawo, czyli w przyszłość, pełną wyzwań i szans na nowe sukcesy.

 • 2017

  Od 2017 roku współpracujemy z Charoen Pokphand Foods - tajlandzkim koncernem rolno-spożywczym. Powstaje nowa spółka CPF Poland. Partnerstwo z CPF pozwoli nam aktywnie uczestniczyć w konsolidacji polskiego rynku mięsnego i paszowego.

 • 2018

  Rozwój przedsiębiorstwa oznacza też nowe inwestycje. W 2018 roku przejęliśmy zakład rozbioru drobiu w Lublinie.

Władze spółki

 • César Lipka

  Prezes Zarządu (CEO)

  Jest synem Henryka Lipki – założyciela SuperDrob. W 2012 roku objął stanowisko Prezesa Zarządu. Studiował nauki polityczne i międzynarodowe o specjalizacji zarządzania biznesem na University of Missouri. Od 1998 r. zaangażował się w działalność rodzinnej firmy i rozpoczął pracę na stanowisku Dyrektora ds. Produkcji, a następnie Vice Prezesa Zarządu ds. Produkcji. Obecnie jest odpowiedzialny za całość Grupy Kapitałowej SuperDrob i kreuje trendy procesu przemian firmy, by rozwijać dorobek ojca. Prywatnie jest ojcem sześciorga dzieci.

 • Marcin Świąć

  Vice Prezes Zarządu (deputy CEO)

  Vice Prezes Zarządu od 2018r. Jest absolwentem Akademii Finansów Federacji Rosyjskiej, specjalizacja Stosunki Międzynarodowe. Od 1992 do 1998 zatrudniony był w Universal S.A. na stanowisku Manager ds. Inwestycji. W latach od 1998 do 2015 jako Dyrektor Finansowy w firmie Animex Sp. z o.o. W Zarządzie SuperDrob jest odpowiedzialny za całokształt zagadnień związanych z obszarem Produkcji (Karczew & Łódź), Handlu (kraj & eksport) oraz proces pozyskania surowca w ramach Grupy Kapitałowej. Prywatnie ojciec dwóch synów.

 • Jarosław Kowalewski

  Członek Zarządu ds. Strategii i Rozwoju (CSO)

  W Zarządzie spółki od czerwca 2015 r. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Warszawie oraz Grenoble Ecole de Management (zakończonej dyplomem MBA). Od 2006 do 2015 zatrudniony był w Raiffeisen Investment jako Dyrektor odpowiedzialny za realizację projektów M&A. W Zarządzie SuperDrob jest odpowiedzialny za wdrażanie i realizację projektów inwestycyjnych oraz strategię Grupy Kapitałowej. Ojciec dwojga dzieci.

 • Piotr Grzonkowski

  Członek Zarządu ds. Ekonomiczno-Finansowych (CFO)

  W Zarządzie spółki od maja 2015 r. Jest absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej na kierunku zarządzanie przedsiębiorstwem oraz ZZL, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku rachunkowość oraz Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania (dyplom MBA). Ze spółką SuperDrob związany jest od 2006 roku. Obecnie jest odpowiedzialny m.in. za finanse Grupy Kapitałowej, przestrzeganie i realizację budżetów, cash flow oraz pozyskiwanie finansowania działalności operacyjnej i inwestycyjnej. Prywatnie ojciec dwóch córek.

 • Ryszard Waśniewski

  Członek Zarządu ds. Operacyjnych (COO)

  Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Bankowości, Finansów i Zarządzania w Warszawie. Posiada 20-letnie doświadczenie w branży drobiarskiej w zakresie procesu kontraktacji, produkcji oraz sprzedaży mięsa białego. Pracował w Ekodrob SA jako Prezes Zarządu, w Animex (Smithfield Ltd) jako Vice Prezydent zarządzał Grupą Mięsa Białego, oraz w Indykpol SA jako Dyrektor Operacyjny i Dyrektor Zarządzający Dywizją Mięs Przetworzonych. Prywatnie ojciec dwojga dzieci.

Społeczna odpowiedzialność biznesu

SuperDrob jest blisko społeczności lokalnych, w których prowadzi działalność.

Jak prowadzimy społecznie odpowiedzialny biznes?   PRODUCENT Od 25 lat źródłem sukcesu marki SuperDrob jest smak i jakość produktów drobiowych. Wyznaczamy trendy odkrywając przed konsumentami nowe smaki - od 2015 roku oferujemy naszym klientom nowa gamę atrakcyjnych i smacznych dań gotowych. Łatwość przygotowania, jakość i wyśmienity smak naszych produktów doceniają...

Promujemy sport – szczególnie wśród najmłodszych

W SuperDrob nie zamykamy się na świat wokół, ale dostrzegamy jego potencjał, taki jak sportowe talenty piłkarskie młodzików. Aby je rozwijać SuperDrob wziął pod swoje skrzydła chłopięce drużyny piłkarskie –LKS Mazur Karczew, OKS Otwock, PKS Radość oraz UKS Żagle i organizuje turnieje piłkarskie dla drużyn juniorskich połączone z zabawą dla...

Pomagamy naszym pracownikom realizować pasje

Kilka lat temu spośród naszych pracowników wyłoniła się niewielka grupa pasjonatów kolarstwa górskiego. Jako firma postanowiliśmy wspierać ich w rozwoju zainteresowań i zostaliśmy sponsorem kolarskiej drużyny SuperDrobBike Team. Obecnie drużyna liczy 11 osób i startuje w takich zawodach jak Mazovia MTB Maraton oraz Northtec MTB. Jesteśmy dumni z naszych pracowników,...

Inne akcje

Kontakt

Siedziba Firmy
SuperDrob S.A.
ul. Armii Krajowej 80, 05-480 Karczew
e-mail: sekretariat@superdrob.pl
tel.: 00 48 22 77 90 600
fax: 00 48 22 77 90 615

Centrala | Biuro Zarządu
ul. Zajęcza 2B
00-351 Warszawa
tel.: 00 48 22 27 59 200

Zakład Produkcyjny
SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi
ul. Traktorowa 180,91-203 Łódź
e-mail: sekretariat.lodz@superdrob.pl
tel.: 00 48 42 61 31 460
fax: 00 48 42 6131 462

Zakład Produkcyjny
SuperDrob S.A. Oddział w Lublinie
ul. Zimna 2, 20-952 Lublin
e-mail: sekretariat.lublin@superdrob.pl
tel.: 00 48 81 710 00 00
fax: 00 48 81 710 00 01

Zakład Produkcyjny w Łozienicy
Filia oddziału w Łodzi
ul. Prosta 20
72-100 Goleniów
e-mail: sekretariat.goleniow@superdrob.pl
tel.: 00 48 22 275 92 60

Dział Kontraktacji Karczew
Tel.: 00 48 22 77 90 746
Tel.: 00 48 22 77 90 791
e-mail: kontraktacja.karczew@superdrob.pl

Dział Kontraktacji Lublin
Tel.: 00 48 71 00 071
e-mail: kontraktacja.lublin@superdrob.pl

Wylęgarnia Drobiu
Stoczek 44
07-104 Stoczek
Tel.: 00 48 75 05 700
e-mail: wylegarniadrobiu@superdrob.pl

Wylęgarnia Drobiu
Turka 238
22-258 Lublin
Tel.: 00 48 662 237 669
e-mail: wwd.turka@superdrob.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siedziba Firmy – Kontakty:

Dział Sprzedaży:
tel.: 00 48 22 77 90 620
tel.: 00 48 22 77 90 621
tel.: 00 48 22 77 90 622
fax: 00 48 22 77 90 709
e-mail: sprzedaz@superdrob.pl

Dział Eksportu:
tel.: 00 48 22 77 90 722
tel.: 00 48 22 77 90 605
fax: 00 48 22 77 90 709
e-mail: export@superdrob.pl

Dział HR:
tel.: 00 48 22 77 90 609
tel.: 00 48 22 77 90 610
fax: 00 48 22 77 90 713

Dział Zaopatrzenia:
tel.: 00 48 22 77 90 626
fax: 00 48 22 77 90 619
e-mail: zaopatrzenie@superdrob.pl

Dział Marketingu:
tel.: 00 48 22 77 90 667
fax: 00 48 22 77 90 615
e-mail: marketing@superdrob.pl

Zaopatrzenie Techniczne i Inwestycje:
tel.: 00 48 22 77 90 794
tel./fax: 00 48 22 77 90 640
e-mail: inwestycje@superdrob.pl

NIP: 532-000-24-63

REGON: 010160925

Social media:
tt@GrupaSuperDrob

inLinkedIn

Kontakt dla mediów

Visit Us On TwitterVisit Us On Linkedin