Wyróżnienia dla SuperDrob za działalność z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu

Firma SuperDrob 29 listopada otrzymała dwa wyróżnienia za swoją działalność w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu.

Tytuł Firma Dobrze Widziana od Business Centre Club otrzymaliśmy za zaangażowanie społeczne i realizowanie idei odpowiedzialnego biznesu. Elementami podlegającymi ocenie były:

  • opracowanie i wdrożenie strategii działań w obszarze CSR,
  • skuteczność oraz metody komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy na ten temat,
  • polityka firmy wobec pracowników, w tym przestrzeganie zasad równouprawnienia,
  • przestrzeganie reguł społecznej odpowiedzialności biznesu w dziedzinie ekologii, rynku i działań charytatywnych

Nagrodę odebrała Randa Ombach Prezes Fundacji SuperDrob Uskrzydlamy

Drugą nagrodą było wyróżnienie w kategorii Innowacja w obszarze społecznym od Polskiego Stowarzyszenia ESG za projekt Akademii Małych Kroków SuperDrob. Projekt miał na celu wesprzeć dzieci najbardziej dotknięte przez pandemię, których „życie szkolne” w ówczesnym czasie zmieniło się o 180 stopni. W trakcie warsztatów chcieliśmy pokazać dzieciom, że dobre nawyki żywieniowe i codziennych ruch nie są czymś trudnym i dzięki małym krokom – proponowanym przez nas wyzwaniom, mogą je w formie zabawy wdrażać w życie.

Dyplom odebrał Kamil Woźnica menadżer ds. CSR i Zrównoważonego Rozwoju

Cieszymy się, że nasze podejście do tego obszaru doceniane jest przez instytucje zewnętrzne, to daje nam sygnał, że zmierzamy w dobrym kierunku i jeszcze bardziej motywuje nas do działania!