Super Worek – bezpieczniej na drodze

Super Worek – Bezpieczeństwo dzieci na drodze jest priorytetem.

Co roku słyszymy o wypadkach i śmierci spowodowanych słabą widocznością pieszych, a szczególnie dzieci, które idąc do szkoły lub wracając po lekcjach stają się ofiarami wypadków. W tej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest nieustanna edukacja i poprawianie warunków bezpieczeństwa. Zakład SuperDrob zorganizował akcję informacyjną Super Worek dla dzieci swoich pracowników.

Akcja Super Worek – o co chodzi?

Akcja polega na bezpłatnym przekazaniu worków odblaskowych (na buty, przybory szkolne) i opasek odblaskowych wraz z materiałem edukacyjnym – prostą ulotką przypominającą najważniejsze zasady poruszania na drodze i jazdy na rowerze.

Bezpieczniej na drodze: akcja Super Worek

Akcja Super Worek miała miejsce we wrześniu 2016 roku, kiedy to zakład przekazał ponad 400 kompletów materiałów edukacyjnych dla dzieci naszych pracowników w Karczewie i Łodzi.

 

Jesteśmy świadomi, że to tylko kropla w morzu potrzeb, jednak zawsze chętnie odpowiadamy na potrzeby naszych pracowników i społeczności lokalnych tam, gdzie mamy zakłady. Od lat pomagamy w aktywnościach wspierających młodzież. W tym przypadku poprzez prosty gadżet można polepszyć bezpieczeństwo dzieci i zmniejszyć ryzyko wypadków” – mówi Kamil Woźnica z Działu PR SuperDrob S.A.

 

Akcja Super Worek

 

 

 

Dział Komunikacji SuperDrob, tel. 48 22 77 90 790

Profil korporacyjny LinkedIn