Podsumowanie konkursu bombkowego dla pracowników

Piątego marca, grupa 120 osób –  pracowników SuperDrob wraz dziećmi – odwiedziła Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.
Wycieczka była nagrodą dla rodzin biorących udział w konkursie bombkowym. Zaproszone zostały też dzieci z trzech Domów dla Dziecka w Otwocku.

Relacja z wycieczki

Rozpoczęliśmy o godz. 11.00 rano. Mnóstwo zagadek, interesujących akcesoriów i mechanizmów było na wyciągnięcie naszych rąk. Przyrząd do robienia ogromnych baniek mydlanych, zagięte lustra, teatr wysokich napięć czy majsternia, w której każdy mógł poczuć się jak wynalazca, to tylko część tego, co zobaczyliśmy.

Po obiedzie i zregenerowaniu sił kontynuowaliśmy przygodę, wycieczka trwała i czekało na nas jeszcze kilka wystaw. Około godziny 16:00 wszyscy zebraliśmy się w autokarze i wyruszyliśmy na krótką przejażdżkę po Warszawie.

Każdy, kto był z nami w Centrum Nauki Kopernik, wrócił do domu przynajmniej o kilogram wiedzy cięższy :)

Wycieczka superdrob do CNK

SuperDrob to firma prorodzinna. Jesteśmy ambasadorem rodziny. Przede wszystkim zapewniamy stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) oraz dostarczamy wielu świadczeń dla pracowników i ich rodzin. Zatrudniamy ponad 2000 osób.

Angażujemy się w wydarzenia integracyjne dla pracowników (pikniki, konkursy), a ponadto oferujemy liczne dodatki pozapłacowe np. Karta Dużej Rodziny, karty Multisport oraz dedykowane stołówki.

Zarząd SuperDrob kibicuje też  zainteresowaniom sportowym pracowników, wynajmując dla nich obiekty sportowe, pomagając w organizacji imprez (rajdów rowerowych, turniejów piłkarskich czy tenisa stołowego).

Zobacz także:

 

Dział Public Relations SuperDrob, tel. 48 22 77 90 790

Profil korporacyjny LinkedIn