Nowe biuro w centrum Warszawy!

Zarząd Spółki SuperDrob S.A. wraz z Biurem Obsługi Korporacyjnej przeniósł się do nowej lokalizacji w centrum Warszawy.  Na warszawskim Powiślu, w restaurowanym kompleksie Elektrowni Powiśle, będziemy bliżej naszych Partnerów i Klientów.

 

Adres biura: ul. Zajęcza 2B, 00-351 Warszawa, tel. 022 2759 200.

Głównym i formalnym adresem pozostaje Karczew, ul. Armii Krajowej 80.

Wizualizacja: elektrowniapowisle.com

SuperDrob S.A. jest jednym z czołowych producentów drobiu w Polsce, z rocznymi przychodami przekraczającymi 1 mld zł. Ponad połowę produkcji firma kieruje na rynki zagraniczne – głównie do krajów UE, ale także do Chin i Japonii, co czyni ją liderem eksportu w polskiej branży drobiarskiej. SuperDrob S.A. jest obecny na rynku od 25 lat i zatrudnia blisko 2500 osób. Główne zakłady firmy znajdują się w Karczewie pod Warszawą, w Łodzi oraz w Lublinie.

Od 2017 r. SuperDrob S.A. współpracuje z Charoen Pokphand Foods (CPF) – światowym liderem w branży rolno-spożywczej. Partnerstwo z CPF pozwala na aktywne uczestnictwo w konsolidacji polskiego rynku mięsnego i paszowego. W 2018 firma rozpoczęła ogólnopolską kampanię reklamową Kurczaka Sielskiego (www.kurczaksielski.pl).

Grupa SuperDrob

 

Zobacz także:

Strona kompleksu Elektrownia Powiśle www.elektrowniapowisle.com/pl/