Kongres Mięsny Wiadomości Handlowych 2016 – Superdrob uczestnikiem wydarzenia!

W warszawskim hotelu Marriott odbyło się najważniejsze w Polsce wydarzenie skierowane do branży mięsnej i handlu: Kongres Mięsny Wiadomości Handlowych 2016.

Kongres Mięsny 2016 rozpoczął się debatą inauguracyjną, w której udział wzięła wiceprezes Superdrob ds. handlu Magdalena Panasiuk-Krasińska, a także: Halina Osińska (dyrektor generalny Pini Polonia), Jacek Lewicki (prezes Grupy Drosed), Krzysztof Woźnica (prezes Zakładów Mięsnych Silesia), prof. dr hab. Andrzej Pisula (ekspert rynku mięsnego), Paweł Stamburski (dyrektor Departamentu Agrobiznesu BZ WBK) i Dariusz Budzeń (prezes Augeo Ventures).

Magdalena Panasiuk-Krasińska: Markę w branży mięsnej buduje się w taki sam sposób, jak w innych branżach FMCG. Obserwuję dużą innowacyjność i umiejętność wsłuchiwania się producentów w potrzeby konsumentów. Widać to nie tylko po samych produktach, ale też po sposobie ich komunikacji i działań promocyjnych. Najważniejszy w budowaniu marki jest sam produkt, który musi się jakoś wyróżniać, trafiać w konkretne potrzeby. Największą szansę dla innowacyjności branży widzę w segmencie opakowań, które jest nośnikiem największego zakresu informacji handlowych, marketingowych, może także zachęcić klienta do spontanicznego zakupu.

W unikatowej konferencji wzięło udział ponad 200 osób.

Więcej informacji: wiadomoscihandlowe.pl