Gala z naszymi Hodowcami i kierunki rozwoju na kolejne lata

Od lat, jednym z filarów naszego dynamicznego rozwoju, jest partnerska współpraca z Hodowcami, oparta na profesjonalizmie, doświadczeniu i chęci rozwijania swoich kompetencji.

Na co dzień pracujemy indywidualnie, ale w zeszłym tygodniu spotkaliśmy się w szerszym gronie. Blisko 400 osób budujących siłę SuperDrob, a także wizerunek polskiej branży drobiarskiej na świecie, miało możliwość wymiany spostrzeżeń związanych ze współczesną hodowlą – zarówno w kontekście szans, jak również wyzwań.

Piotr Her, Prezes Zarządu SuperDrob oraz Piotr Grzonkowski, Wiceprezes Zarządu, opowiedzieli o kierunkach rozwoju rodzinnej Grupy Kapitałowej w ramach marki parasolowej LipCoFoods. W dalszej części spotkania, Anna Dudzik, Patryk Czarczyński oraz Krzysztof Adamczyk, przedstawiciele naszych segmentów wskazali na kluczowe aspekty związane z nowoczesną i zrównoważoną hodowlą.

Przygotowując spotkanie z Hodowcami, myśleliśmy o rozwijaniu platformy, pozwalającej na omawianie szeregu wyzwań, takich jak m.in.: zmieniające się przepisy, dobrostan, hodowla bez antybiotyków, bioasekuracja oraz integracja pionowa.

W kuluarowych rozmowach utwierdziliśmy się w przekonaniu, że spotkanie w gronie Profesjonalistek i Profesjonalistów to właściwy kierunek. Nie pozostaje nam nic innego, jak wpisać wydarzenie do naszego kalendarza na stałe. Do zobaczenia za rok!