Gala Przedsiębiorczości – Lublin 2019

SuperDrob SA został partnerem strategicznym tegorocznej GALI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w Lublinie.

BURY S.A., CHEMNOVATIC Sp. z o.o. Sp. k., Codete Sp. z o.o. Sp. k., DataArt Poland Sp. z o.o., GIS Support Sp. z o.o., Grupa Żagiel, Lactex Sp. z o.o., Modern-Expo S.A., NETRIX S.A., SII Sp. z o.o., Sollers Consulting Sp. z o.o., uPaid Sp. z o.o., to laureaci w rozstrzygniętym już Konkursie o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublin. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 22 listopada br. podczas dorocznej Gali Przedsiębiorczości wieńczącej Konkurs, w której uczestniczyło ponad 120 przedstawicieli lubelskiego biznesu.

– Wspólnym mianownikiem, który łączy przedsiębiorstwa corocznie nagradzane w Konkursie o Nagrodę Gospodarczą, jest przyczynianie się ich działalności do rozwoju potencjału gospodarczego Lublina. Atrakcyjność biznesowa naszego miasta stale przyciąga nowych inwestorów z kraju i z zagranicy. Budujemy silny Lublin, który wspiera przedsiębiorców i jest przyjazny mieszkańcom. Raz jeszcze gratuluje laureatom, życzę dalszych sukcesów, a także zachęcam do zgłoszeń w kolejnych latach – powiedział Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Wystąpienie Janusza Lewandowskiego. Fot. Superdrob

Wystąpienie Janusza Lewandowskiego. Fot. Superdrob

KONKURS O NAGRODĘ GOSPODARCZĄ PREZYDENTA MIASTA LUBLIN – EDYCJA 2019

Nagroda Gospodarcza Prezydenta Miasta Lublin ma charakter honorowy i prestiżowy. Jest potwierdzeniem wysokich standardów biznesowych przedsiębiorstwa oraz jego pozycji na gospodarczej mapie Lublina. Laureaci nagrody współtworzą grono najlepszych przedstawicieli lubelskiego biznesu.

Celami Konkursu są:
1) promowanie najlepszych przedsiębiorców, instytucji i organizacji wnoszących
znaczący wkład w unowocześnianie i rozwój gospodarczy miasta oraz
budujących pozytywny wizerunek Lublina w kraju i za granicą;
2) wspieranie rozwoju gospodarczego oraz promowanie postaw
proinwestycyjnych i proinnowacyjnych;
3) sprzyjanie transferowi nowych technologii do przemysłu;
4) promocja zrównoważonego rozwoju oraz strategii biznesu uwzględniającej
społeczne, etyczne i ekologiczne aspekty w działalności gospodarczej;
5) wspieranie działalności lubelskich przedsiębiorców na rynkach zagranicznych.

Organizatorem Konkursu jest Prezydent Miasta Lublin.

Od 1 marca 2018 roku SuperDrob przetwarza drób w zakładzie zlokalizowanym przy ul. Zimnej 2 w Lublinie, zatrudniając ok. 700 osób.

SuperDrob to grupa spożywcza oferująca produkty z drobiu i dania gotowe (convenience food). Eksportuje głównie do krajów UE, ale także do Chin i Japonii. Obrót grupy w 2018 roku to około 1,5 mld zł, a firma zatrudnia ponad 2500 osób. SuperDrob stworzył markę Kurczaka Sielskiego. Główne zakłady firmy przetwórstwa znajdują się w Karczewie pod Warszawą, w Lublinie, Łodzi, Łukowie i Goleniowie.

PR Manager
ŁUKASZ ZAJĄC

kom.: 603 120 000, biuro korporacyjne: 22 27 59 200