Bożonarodzeniowe Targi Carrefour

W dniach 7-8.09.2016. w Warszawie, odbyły się Bożonarodzeniowe Targi Carrefour dla hiper i supermarketów, oraz sklepów działających w ramach franczyzy tej sieci.

To duża i ważna dla Carrefour impreza, ponieważ w jej trakcie, osoby decyzyjne ze sklepów miały okazję zapoznać się z nowym oraz aktualnym asortymentem, porozmawiać z przedstawicielami producentów oraz przyjrzeć się pomysłom na ekspozycję poszczególnych kategorii produktowych.

Bożonarodzeniowe Targi Carrefour

Na terenie hal targowych MT przy ul. Marsa w Warszawie postawiliśmy naszego foodtrucka oraz ladę z produktami chłodzonymi i wędlinami.

Oprócz tego prezentowaliśmy mięso w ladach chłodniczych, w częściach zarówno samoobsługowej jak i tradycyjnej, a także mrożone dania gotowe w ladzie, na wagę.

Bożonarodzeniowe Targi Carrefour

Uczestników targów zachęcaliśmy do spróbowania naszego pysznego pasztetu wiejskiego, wrapów oraz mięs marynowanych w foliach do pieczenia. Wszystkie nasze propozycje spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony naszych gości, którzy ze smakiem konsumowali to, co dla nich przygotowaliśmy.

Bożonarodzeniowe Targi Carrefour

Największym zainteresowaniem cieszyły się mięsa marynowane w foliach do pieczenia, wrapy i kebab oraz szaszłyki w foliach do odgrzania w kuchence mikrofalowej.

Bożonarodzeniowe Targi Carrefour