Bistro Minutka – dania gotowe

Wspólny projekt. Grupa MLEKOVITA – lider branży mleczarskiej – oraz CPF Poland S.A., spółka spożywcza z grupy SuperDrob przygotowały nową linię dań gotowych Bistro Minutka.

Paluszki serowe

Linię dań gotowych Bistro Minutka otwierają paluszki serowe w chrupiącej panierce.

  • To produkt mrożony, który można szybko przygotować na patelni, w piekarniku lub we frytkownicy.
  • Paluszki stanowią świetne samodzielne danie lub przekąskę o dowolnej porze dnia.
  • Paluszki serowe dostępne są w panierce łagodnej lub pikantnej
  • Paluszki serowe można również podawać z sosami lub z warzywami.
  • Produkt dostępny jest w gramaturze 240 g w 2 wariantach smakowych: w panierce łagodnej lub pikantnej. Łatwe i szybkie w przygotowaniu paluszki serowe dzięki złocistej, chrupiącej panierce oraz rozpływającemu się w ustach wnętrzu przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym smakoszom serów.

Ciekawe połączenie smaków

Konsumenci chętnie sięgają po nowości oraz cenią ciekawe połączenia smaków. Rosnące oczekiwania w tym zakresie napędzają innowacyjność przemysłu spożywczego i zachęcają producentów do sięgania po nowe rozwiązania. – Propozycje produktowe, powstałe dzięki naszej współpracy idealnie wpisują się w najnowsze trendy konsumenckie. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się szybkie dania i przekąski – takie, które są smaczne i pożywne, a do tego wygodne w przygotowaniu – mówi Marcin Świąć, prezes SuperDrob S.A.

Mlekovita poszerza asortyment

Rosnącemu zainteresowaniu ze strony klientów odpowiada wzrost liczby i zróżnicowania tego typu produktów na sklepowych półkach. To działania niezbędne, by utrzymywać silną markę na rynku. – Trzeba stale się rozwijać. Dlatego w MLEKOVICIE nieustannie pracujemy nad rozszerzaniem naszego asortymentu, aby móc oferować konsumentom nie tylko kolejne warianty smakowe topowych produktów, ale także nowości produktowe. Jedną z nich są paluszki serowe w panierce łagodnej lub pikantnej z linii Bistro Minutka. To doskonała propozycja na szybką przekąskę serową na ciepło i odpowiedź na potrzeby konsumentów, poszukujących produktów, które można przygotować w przysłowiową „minutkę” – mówi Dariusz Sapiński, prezes Grupy MLEKOVITA.

Współpraca polskich producentów spożywczych

Grupa MLEKOVITA oraz Grupa SuperDrob, której częścią jest CPF Poland S.A. to firmy o ugruntowanej, wysokiej pozycji rynkowej. MLEKOVITA to lider branży mleczarskiej, największa grupa mleczarska w Europie Środkowo-Wschodniej, producent najwyższej jakości produktów mleczarskich o ponad 90-letniej tradycji. Grupa SuperDrob jest zaś jednym z czołowych producentów drobiu w Polsce, który w ramach spółki CPF Poland rozszerza swoją działalność na projekty  obejmujące m.in. produkcję dań gotowych.

CPF Poland zajmuje się projektami rolno-spożywczymi. Pierwszym ze znaczących sukcesów jest sprzedaż krewetek i owoców morza do największych sieci handlowych w Polsce. Dodatkowo od kilku miesięcy rozwija linię dań gotowych To Be Foodie, w wygodnych eko pudełkach – do podgrzania i jedzenia w domu czy biurze .