SuperDrob wspiera VIII edycję Orszaku Trzech Króli w Warszawie

Orszak Trzech Króli odbywa się tradycyjnie 6 stycznia. To największe jasełka na świecie, w których udział i chęć organizacji swojego pochodu zgłosiło już ponad 400 miejscowości w Polsce oraz za granicą. Hasło VIII edycji brzmi: „Nade wszystko miłosierdzie” – Miłość. Pokój. Przebaczenie. W ten sposób podkreślone zostały wydarzenia nadchodzącego roku: Rok Świętego Miłosierdzia oraz XXXI Światowe Dni Młodzieży.

Orszakowi będzie towarzyszyło wiele wydarzeń edukacyjno – kulturalnych. Konkursy, w tym kolejne edycje już sprawdzonych oraz zupełnie nowe. Została także wznowiona publikacja książki „Trzej Królowie. Mędrcy ze Wschodu”, która znalazła duże uznanie w latach ubiegłych. Kolejna propozycja wydawnicza na ten rok, to pozycja o tradycjach świątecznych. W Warszawie i w wielu innych miejscowościach odbędą się okolicznościowe, bezpłatne wystawy: szopek, prac konkursowych i wiele innych związanych z Bożym Narodzeniem.

Firma SuperDrob zdecydowała się po raz kolejny wesprzeć Fundację Orszak Trzech Króli, gdyż angażuje się w inicjatywy wartościowe, prorodzinne i nastawione na promocję kultury.

Informacje o wydarzeniu znajdują się tu: http://orszak.org/

Zapraszamy do uczestniczenia w tegorocznym Orszaku. Na pewno będzie to niesamowite przeżycie dla całej rodziny i ogromna atrakcja dla dzieci.

Dział PR SuperDrob, tel. 48 22 77 90 790 (lub 745)