SuperDrob & Komputronik – najnowsze rozwiązania IT wspierają dynamiczny rozwój organizacji

W dzisiejszych czasach nowoczesna firma jest oceniana przez pryzmat technologii jaką wykorzystuje.

SuperDrob jest jednym z czołowych producentów drobiu w Polsce, obecnym na rynku od ponad 25 lat. Zatrudniamy blisko 2500 osób. Ponad połowę produkcji kierujemy na rynki zagraniczne – głównie do krajów UE, ale także do Chin i Japonii, co czyni nas liderem eksportu w polskiej branży drobiarskiej. Od 2017 roku współpracujemy z Charoen Popkhand Foods – światowym liderem w branży rolno – spożywczej. Dynamicznie rozwijamy się także na rynku polskim, zarówno poprzez akwizycje, jak również poprzez budowanie kanałów dystrybucji, sprzedaży i świadomości marki SuperDrob.
W ramach dynamicznego rozwoju inwestujemy w najwyższej klasy rozwiązania IT, które pozwalają nam kontrolować, mierzyć efektywność biznesu i wprowadzać coraz lepsze rozwiązania, których celem jest optymalizacja procesów na poziomie strategicznym i operacyjnym, powiedział Ryszard Waśniewski – członek zarządu ds. operacyjnych, SuperDrob S.A.

Dynamicznie rozwijamy się wewnątrz organizacji, ale również poprzez akwizycję. Priorytetem jest dla nas najwyższa jakość i bezpieczeństwo produkcji. Szukaliśmy optymalnego i inteligentnego rozwiązania informatycznego, które zapewni nam maksymalną sprawność operacyjną, a przy tym będzie łatwe w zarządzaniu. W jego wyborze pomogli nam doradcy i inżynierowie z Komputronik Biznes, podkreślił – Arkadiusz Jagodziński, Dyrektor IT, SuperDrob S.A.