Super Buffet na ŚDM w Krakowie

Byliśmy na ŚDM w Krakowie i Warszawie.

Światowe Dni Młodzieży są ekscytującym wydarzeniem dla każdego, zarówno uczestniczącego w spotkaniach w Krakowie lub współpracującego w przygotowaniu programu dla pielgrzymów. Nasza firma miała okazję zaangażować się jako dostawca cateringu i partner strategiczny wydarzeń kulturalnych i charytatywnych.

Super Buffet na ŚDM w Krakowie

Super Buffet, spółka Grupy Kapitałowej SuperDrob została jednym z kilku oficjalnych partnerów ŚDM odpowiedzialnych za catering.

Już od początku roku trwały przygotowania do spotkania w lipcu. Firma  zapewniła stanowiska cateringowe zlokalizowane przy bulwarach i kompleksie kościołów św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie oraz w Brzegach. Podczas ośmiu dni Super Buffet z Karczewa przygotował posiłki dla 120 tys. pielgrzymów.

Super Buffet

Menu składało się z nowych dań, przygotowanych specjalnie na ŚDM. Był to  – kurczak słodko kwaśny z ryżem, kurczak tikka masala i chili con carne. Pielgrzymi chwali nasze dania i możliwość szybkiego przygotowania z pomocą kuchenki mikrofalowej.

W Warszawie od 20 do 24 lipca pomogliśmy w wybranych wydarzeniach Miejskiej Strefy Kultury a  szczególnie w Mieście Miłosierdzia i Strefie Sportu w Warszawie. Dzięki SuperDrob osoby bezdomne zjadły pyszny obiad (tzw. super kotlety) przygotowany przez Fundację Kapucyńską. W Strefie Sportu odpowiadaliśmy za finansowanie „kilometrów dobra”. Podczas animacji sportowych, za każdy przejechany kilometr przekazaliśmy 1 euro na potrzeby Fundacji Księdza Orione Czyńmy Dobro.

Idea Miejskiej Strefy Kultury to dobra okazja do promocji Polski – Nasza stolica, poprzez swój stołeczny charakter, w czasie Światowych Dni Młodzieży będzie opowiadała o całej Polsce, czyli o kraju Jana Pawła II. Miejska Strefa Kultury to przestrzeń, która umożliwia pielgrzymom poznanie miasta oraz naszej kultury. Przedstawiamy dynamiczną Warszawę, która zna swoje korzenie   swoją tożsamość – powiedział Norbert Szczepański, Dyrektor Centrum Myśli Jana Pawła II.

 

Czytaj więcej o Miejskiej Strefie Kultury:

http://centrumjp2.pl/sdm/miejska-strefa-kultury/