Responsible Business Summit 2016 – Jesteśmy partnerem!

SuperDrob, przedsiębiorstwo aktywne na polu działalności społecznej, już po raz drugi zostało partnerem wydarzenia Responsible Business Summit & Awards Gala 2016. Pozwala to na wymianę cennych doświadczeń i inspiracji z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. W programie spotkania są m.in. tematy:

– Kapitalizm a nierówności. Co może zrobić biznes, by przywrócić społeczną równowagę?

– Firma zaangażowana społecznie – nowy wymiar kapitalizmu

– Odpowiedzialne inwestowanie i zrównoważony rozwój – konieczność czy fanaberia?

Executive Club jest organizacją networkingową zrzeszającą przedstawicieli top managementu, reprezentujących najważniejsze polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Począwszy od roku 2005 w Klubie skupieni są liderzy biznesu o ugruntowanej pozycji, którzy swoimi działaniami wyznaczają kierunki rozwoju polskiej gospodarki. Klub organizuje dla swoich członków spotkania cykliczne, by umożliwić im wymianę idei oraz nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.

 

Wśród partnerów społecznych Gali są także znane organizacje społeczne jak Stowarzyszenie SIEMACHA, Stowarzyszenie SOS Wioski oraz Stowarzyszenie Wiosna.

Stowarzyszenie SIEMACHA od ponad dwudziestu lat tworzy społeczności młodzieżowe, które korzystają z sieci placówek edukacyjnych, sportowych i terapeutycznych.

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce ma pod opieką 1456 dzieci i działa w Polsce już od ponad 30 lat.

Stowarzyszenie WIOSNA powstało w 2001 roku w Krakowie, jako organizacja pożytku publicznego, aby pomagać Polakom skutecznie i w mądry sposób pomagać sobie nawzajem. Organizuje SZLACHETNĄ PACZKĘ.

 

Patronat medialny: Responsible Business Summit, 14 października 2016 r.

 

Responsible Business Summit & Awards Gala 2016 - patroni medialni

 

 

Dział Public Relations SuperDrob, tel. 48 22 77 90 790

Profil korporacyjny LinkedIn