Razem z Orszakiem Trzech Króli

6 stycznia 2016 roku wyruszył z Placu Zamkowego warszawski Orszak Trzech Króli! W tym roku nasza pracowniczka, wraz z mężem, miała zaszczyt być członkiem Świętej Rodziny!

Orszak 3 Króli 2016

W Orszaku uczestniczyło również wielu pracowników naszej firmy.

SuperDrob jest sponsorem tego rodzinnego święta, pełnego wiary i bogatej tradycji. Dodatkowo – catering dla uczestników Orszaku na Placu Piłsudzkiego zapewnił SuperBuffet, spółka z naszej grupy kapitałowej. Przygotowaliśmy uczestnikom gorącą „Zupę Trzech Króli” oraz herbatę, która pozwoliła się rozgrzać, bo temperatura wynosiła minus pięć stopni…

Orszak 3 Króli - SuperBuffet

Święto Trzech Króli to okazja na odkrywanie bogactwa tradycji i zwyczajów związanych z wyjątkowo pięknymi Świętami Bożego Narodzenia. Orszak Trzech Króli systematycznie przywraca zwyczaj wystawiania jasełek, budowania szopek Bożonarodzeniowych, wspólnego śpiewania kolęd. Inspiruje do sięgania do dawnych tradycji i tworzenia nowych zwyczajów.

Orszak Trzech Króli, jest to przedstawienie Jasełek wystawiane w przestrzeni publicznej, na ulicach wiosek, miast i miasteczek. Jest to inicjatywa działania wspólnoty lokalnej społeczności.

Nieodzownym elementem każdego Orszaku jest wspólne kolędowanie ludzi, którzy idą za Trzema Królami oraz ich rycerzami, wojownikami i dwórkami. Tego dnia każdy chce mieć na głowie papierową koronę, która przez lata stała się atrybutem święta. W ten sposób wszyscy mogą się przyłączyć do Orszaku Trzech Króli, stając się nie tylko biernym widzem, ale aktywnym uczestnikiem wydarzenia.

Orszak 3 Króli Pl. Zamkowy

Orszak Trzech Króli gromadzi milion osób w ulicach (ponad 420 miast) oraz kilka milionów widzów przed telewizorami.

 

Dział PR SuperDrob, tel. 48 22 77 90 790 (lub 745)

Profil korporacyjny LinkedIn