Medaliony drobiowe – pełna informacja o produkcie

Produkt jest jednym z bardziej złożonych produktów panierowanych na rynku. Składa się z 3 głównych elementów – panieru, części mięsnej i nadzienia o smaku serowym z brokułami. Każdy z tych elementów stanowi inną pod względem technologicznym strukturę i musi spełniać określone parametry podczas zautomatyzowanego procesu produkcyjnego (formowanie, panierowanie, dozowanie wsadu smakowego, smażenie, pieczenie) – przy zachowaniu określonych walorów w trakcie całkowitego okresu przechowywania oraz po przygotowaniu przez konsumenta w domu (chrupkość panieru, konsystencja frakcji mięsnej, oraz nadzienia na zimno i po podgrzaniu).

  • Pragniemy zapewnić, że wszystkie zastosowane w produkcie dodatki są bezpieczne dla naszych konsumentów i dopuszczone do stosowania zgodnie z wymaganiami prawa żywnościowego. 
  • Na rynku, jak również w naszej ofercie, dostępne są produkty w różnych kategoriach, odpowiadające różnym potrzebom konsumentów w zakresie m.in. smaku, sposobu przygotowania, składu etykiety, ceny, czy form pakowania.
  • Naszą ambicją jako producenta drobiu jest wprowadzenie na rynek produktów z bardzo krótkim składem, takich jak np. cała linia produktów z Kurczaka Sielskiego z chowu bez antybiotyków. 
  • Dokładamy wszelkich starań, by również w zakresie edukacji konsumenckiej przekazywać jak najwięcej informacji – także w temacie zdrowego odżywiania. Dlatego też powstał blog o-kurczaki.pl, na którym poruszamy różne zagadnienia związane z drobiem, również te dotyczące zdrowia i diety (np. w zakresie sposobów przyrządzania mięsa https://www.o-kurczaki.pl/jak-zdrowo-przyrzadzic-kurczaka/)

 

Zespół SuperDrob