EuroCash – SuperDrob na Targach

W dniu 8.07.2016. w Krośnie, odbyły się Targi EuroCash dla franczyzobiorców sieci Delikatesy Centrum. Sieć skupia wokół siebie ponad 1170 sklepów, z czego na targach pojawili się przedstawiciele z ponad 580 placówek – czyli łącznie ok. 1 500 osób, ponieważ z każdego sklepu przyjechały po 2-3 osoby. Wydarzenie miało charakter pikniku na świeżym powietrzu, który został uświetniony występami 3 zespołów disco polo oraz pokazami pirotechnicznymi.

Dla SuperDrob była to okazja do zaprezentowania swojej oferty produktowej w zakresie wędlin i wędzonek, dań chłodzonych oraz gotowych dań mrożonych naszym przyszłym klientom.

Aby jak najskuteczniej zachęcić do odwiedzenia SuperDrob na targach, zbudowaliśmy bardzo atrakcyjne stoisko, składające się z 3 części: namiotu z ladami chłodniczymi i materiałami reklamowymi, foodtrucka, w którym Patryk serwował doskonałe tortille nadziewane nuggetsami, panierowanymi polędwiczkami i warzywami sezonowymi oraz z strefy chill-out złożonej z leżaków i parasoli zachęcających do odpoczynku. Oprócz tego na bieżąco częstowaliśmy wędlinami i wędzonkami na całym terenie targów, zapraszając do odwiedzin naszego stoiska.