6 wideo o SuperDrob

Polecamy filmy o naszych produktach i wydarzeniach. Poznaj lepiej naszą firmę!

Klopsiki z kurczaka po marokańsku

Kurczak Sielski/spot 2020

CP Foods – globalna marka spożywcza w Polsce: partner SuperDrob

Pomagamy seniorom – akcji Legii Warszawa

Warsztaty Kuchnia SuperTrampkarza

Inwestujemy w cyfrowe rozwiązania

 

SuperDrob S.A. jest firmą spożywczą opartą na przetwórstwie drobiu i produkcji dań gotowych (convenience food). Ponad połowę produktów eksportuje głównie do krajów UE, ale także do Chin i Japonii. Przedsiębiorstwo jest obecne na rynku od 26 lat, zatrudnia blisko 2500 osób. Obrót Grupy Kapitałowej w 2019 roku to około 1,8 mld zł.

Od 2017 r. SuperDrob S.A. współpracuje z Charoen Pokphand Foods (CPF) – światowym liderem w branży rolno-spożywczej. Partnerstwo z CPF pozwala na aktywne uczestnictwo w konsolidacji polskiego rynku mięsnego i paszowego.

Od 2018 dostarcza na polskie stoły Kurczaka Sielskiego.

Główne zakłady firmy przetwórstwa znajdują się w Karczewie pod Warszawą, w Łodzi, Lublinie oraz Goleniowie. Dodatkowo posiada 2 wylęgarnie drobiu (Stoczek;  Turka) i wytwórnię pasz w Łukowie.

KLIENCI

SuperDrob współpracuje z największymi sieciami handlowymi. W Polsce: LIDL, CARREFOUR, Makro, Eurocash, Netto, Żabka. W Europie: KFC Europe, Iceland, ASDA, ALDI.

Eksport: Wielka Brytania, Irlandia, Francja, Republika Czeska, Szwajcaria, Niemcy, Dania, Szwecja, Litwa. Mołdawia, Ukraina oraz Hongkong i Japonia.