Pierwszy spożywczy Tweetup za nami

14.03.2019
Podziel się

Firma SuperDrob S.A. zorganizowała pierwszą edycję wydarzenia Food Tweetup.
W warszawskiej siedzibie firmy (ul. Zajęcza 2) spotkali się branżowi dziennikarze, analitycy rynku, liderzy społeczno-polityczni, a także obserwatorzy branży i przedsiębiorcy aktywni na platformie Twitter. Uczestnicy rozmawiali o wyzwaniach w branży drobiarskiej i rolno-spożywczej.

Food Tweetup składał się z dwóch części. W pierwszej kolejności zaprezentowano najważniejsze wyzwania w branży drobiarskiej i spożywczej w latach 2019-2020. Przedstawione zostały również możliwości biznesowe oraz komunikacyjne, jakie daje platforma Twitter. Później odbyła się część kuluarowa –  niezwykle ważna dla wymiany informacji i opinii o branży spożywczej.

„Nasz Tweetup pokazał, że Twitter jako platforma społecznościowa skupia wiele interesujących osób związanych z produkcją żywności jako strategicznego zasobu państwa. Warto się wymieniać opiniami o wyzwaniach naszej branży, do których obecnie należą takie tematy jak: sprawa konsolidacji na rynku, budowania silnych marek rolno-spożywczych, edukacji konsumenckiej oraz zrównoważonego rozwoju producentów spożywczych
i rolników. Goście docenili bezpośredni dostęp do ekspertów z firmy i branży” – mówi Łukasz Zając, PR manager w SuperDrob.

Tweetup to spotkanie użytkowników Twittera. To doskonała okazja na to, aby komentatorzy, eksperci, dziennikarze i liderzy branży mogli się poznać w świecie realnym. Jak można było się przekonać, w Polsce Twitter to nie tylko polityka, ale również  #AGRO #FMCG #FOOD.

 

Już teraz organizatorzy Food Tweetup zapowiedzieli kolejną edycję tego wydarzenia. Odbędzie się 16 maja br. (czwartek) w centrum Warszawy o godz.18.00. W przeciwieństwie do pierwszej edycji, druga edycja Food Tweetup będzie dostępna dla większej liczby gości. Wydarzenie gromadzi już wielu sympatyków, a w maju zostanie opublikowana oficjalna lista partnerów.

Zgłoszenia: pr/at/superdrob.pl

 

 

Napisali o nas:

AgroPolska.pl 

Farmer.pl 

PortalSpozywczy.pl 

Brief.pl 

PublicRelations.pl

Informacji udziela:

Łukasz Zając, tel. 603 120 000

SuperDrob S.A. jest jednym z czołowych producentów drobiu w Polsce, z rocznymi przychodami ok. 1,5 mld zł. Ponad połowę produkcji firma kieruje na rynki zagraniczne –  głównie do krajów UE, ale także do Chin i Japonii, co czyni ją liderem eksportu w polskiej branży drobiarskiej. SuperDrob S.A. jest obecny na rynku od 25 lat i zatrudnia blisko 3000 osób. Główne zakłady firmy znajdują się w Karczewie pod Warszawą, w Łodzi oraz
w Lublinie.

Od 2017 r. SuperDrob S.A. współpracuje z tajlandzkim Charoen Pokphand Foods (CPF) – światowym liderem w branży rolno-spożywczej (obrót roczny: 17 mld USD). Partnerstwo  z CPF pozwala na aktywne uczestnictwo w konsolidacji polskiego rynku mięsnego, spożywczego i paszowego.

Podziel się
Visit Us On TwitterVisit Us On Linkedin