Razem z Orszakiem Trzech Króli

08.01.2016
Podziel się

6 stycznia 2016 roku wyruszył z Placu Zamkowego warszawski Orszak Trzech Króli! W tym roku nasza pracowniczka, wraz z mężem, miała zaszczyt być członkiem Świętej Rodziny!

Orszak 3 Króli 2016

W Orszaku uczestniczyło również wielu pracowników naszej firmy.

SuperDrob jest sponsorem tego rodzinnego święta, pełnego wiary i bogatej tradycji. Dodatkowo – catering dla uczestników Orszaku na Placu Piłsudzkiego zapewnił SuperBuffet, spółka z naszej grupy kapitałowej. Przygotowaliśmy uczestnikom gorącą „Zupę Trzech Króli” oraz herbatę, która pozwoliła się rozgrzać, bo temperatura wynosiła minus pięć stopni…

Orszak 3 Króli - SuperBuffet

Święto Trzech Króli to okazja na odkrywanie bogactwa tradycji i zwyczajów związanych z wyjątkowo pięknymi Świętami Bożego Narodzenia. Orszak Trzech Króli systematycznie przywraca zwyczaj wystawiania jasełek, budowania szopek Bożonarodzeniowych, wspólnego śpiewania kolęd. Inspiruje do sięgania do dawnych tradycji i tworzenia nowych zwyczajów.

Orszak Trzech Króli, jest to przedstawienie Jasełek wystawiane w przestrzeni publicznej, na ulicach wiosek, miast i miasteczek. Jest to inicjatywa działania wspólnoty lokalnej społeczności.

Nieodzownym elementem każdego Orszaku jest wspólne kolędowanie ludzi, którzy idą za Trzema Królami oraz ich rycerzami, wojownikami i dwórkami. Tego dnia każdy chce mieć na głowie papierową koronę, która przez lata stała się atrybutem święta. W ten sposób wszyscy mogą się przyłączyć do Orszaku Trzech Króli, stając się nie tylko biernym widzem, ale aktywnym uczestnikiem wydarzenia.

Orszak 3 Króli Pl. Zamkowy

Orszak Trzech Króli gromadzi milion osób w ulicach (ponad 420 miast) oraz kilka milionów widzów przed telewizorami.

 

Dział PR SuperDrob, tel. 48 22 77 90 790 (lub 745)

Profil korporacyjny LinkedIn

Podziel się
Visit Us On TwitterVisit Us On Linkedin